Promocje, gazetki, wyprzedaże, konkursy w hipermarketach

Promocje, gazetki, wyprzedaże, konkursy w hipermarketach

Media Expert - Najnowsze promocje : Gazetka promocyjna od 24 lipca 2014

 

Media Expert - Aktualna gazetka promocyjna "Włączamy niskie ceny"

 

 

Prezentujemy najnowszą gazetkę promocyjną obowiązującą w sieci Media Expert. W ofercie promocyjnej znajdziemy m.in: telewizory, akcesoria komputerowe, konsole do gier, notebooki, aparaty cyfrowe, tablety, smartfony, sprzęt AGD, drobne AGD. Prezentowana gazetka dotyczy wybranych marketów sieci Media Expert. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Oferta promocyjna obowiązuje od 24.07.2014 do 30.07.2014 r.

Gazetka Media Expert jest dostępna w wersji: Online, PDF

Zobacz promocje: RTV , AGD, Fotografia » TUTAJ  

 

Media expert - gazetka promocyjna

Źródło:Mediaexpert.pl

 

KOMPUTRONIK - NOWA GAZETKA »

Polecane promocje:

Kaufland Gazetka promocyjna

Saturn Gazetka

 


iSklepy: Media Expert     iKategorie: RTV/AGD/FOTO

iKategorie: Komputery/Telefony/Gry

iKategorie: Wyszukiwarka Promocji ..... iKategorie: Katalog Promocji

 
Komentarze (8)
1 środa, 04 września 2013 12:38
bednarz

ale zaszaleli z tymi promocjami! Do tej pory myslalem, że cena za 42 calowy telewizor nie może zejść poniżej 2 tys., a jednak... brawo media expert!

%%%
piątek, 14 marca 2014 17:50
wili

prawda prawda, jade tam jutro :)

tv
czwartek, 19 czerwca 2014 18:44
kroks

spoko jest ten konkurs ze zwrotem kasy za TV. ja sie dalem namowic na kupno u nich telewizora. teraz trzeba liczyc na dobre typowanie :)

wtorek, 22 lipca 2014 19:02
didi

ta lodówa z media expert z pierwszej strony jest fajna i doda super sie ma :)

racty sraty
2 sobota, 05 października 2013 15:52
dj

ale raty to macie nawet niskie. Pomyslimy ;)

media
3 czwartek, 13 lutego 2014 22:20
juras

kolejna gazetka i kolejna szansa na oszczędzenie pasu groszy :)

promo git
4 czwartek, 20 lutego 2014 17:22
czart

Ten tv z okładki chyba najfajnieszy jeśli chodzi o promo

wreszcie
5 sobota, 08 marca 2014 19:11
dziad

ten tv w media expert to mnie bardzo cieszy i sie chyba zdecydowałem - po miesiącu, jak zwykle za duzy wybór :P

o!
6 sobota, 31 maja 2014 22:50
alek

12 rat po 139zł? Wchodzę w to!

promocje
7 niedziela, 01 czerwca 2014 11:10
tabeees

ASUS T100 w promocji ME uratował mi prezent na dzień dziecka. Wypłata dopiero w poniedziałek, a brakowało 200 zł :P

oooooooss
8 czwartek, 12 czerwca 2014 10:08
marek

Kurde bela, ale promocję! Wsiadam na motorower i podążam w celu konsumpcji sprzętu RTV!